LC2000B-TY01 Tuya kontrolér pro Digitální Pixel LED RGB a RGBW SPI pásy, WiFi, 2x2048 pixelů
Kód: NL412Související produkty
Detailní popis produktu
Široká kompatibilita a podpora LED IC obvodů: TM1804 / TM1804B / TM1809 / TM1812 / TM1826 / TM1923 / TM1934 / TM1913 / TM1924 / TM1 / TM1814-RGBW /IN1002/INK1003/WS2811/WS2812/WS2813/WS2815/UCS1903B/UCS1903N/UCS1909B/UCS1912B/UCS2903B/UCS2909B/UCS2912B 703P / SM16704P / SM16709P / SM16712P / APA-102 / P9813 / P9823
Parametry:
- Pracovní napětí: 5V - 30V DC
- Pracovní proud: 20mA - 130mA
- Dosah signálu: 30m
- Rozměry: 120x65x24mm
- Počet pixelů max.: 2x2048
- Nastavení rychlosti: 32
- Efekty: Vícenásobné hudební spektrum + vstupní obsah + více než 250 dynamických efektů
- Paměť: Automatická paměťová funkce









Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED OVLADAČE / STMÍVAČE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Kontrolér |
| Hloubka: | 120 mm |
| Montáž: | Na povrch |
| Použití: | RGB, RGBW |
| Šířka: | 24 mm |
| Vstupní napětí: | 5V / 12V / 24VDC |
| Výstupní výkon Max.: | 5W |
| Výška: | 22 mm |
Pixel LED LC2000B kontroler
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
