MiBoxer PR2 kontrolér pro LED 2 v 1, Mono a CCT, 12 - 48VDC, 20A
Kód: NL450Související produkty
Detailní popis produktu
PR2 využívá široce používanou bezdrátovou technologii RF 2,4 GHz. Ovládat jej můžete bezdrátovým dálkovým ovladačem (nutno dokoupit), ale i za pomoci chytrých telefonů přes aplikaci (vyžaduje se brána 2,4 GHz). Umíte jím ovládat jednobarevné a dvoubarevné (CCT)LED pásy. Jeho přednostmi jsou:
- Nastavitelná teplota barev a jas4
- 4096 úrovní plynulé stmívání, minimální jas 0,1 %
- Jednu řídící jednotku lze spárovat s 12 dálkovými ovladači (ovládací vzdálenost 30 m)
- Auto-forwarding: Automaticky přeposílá signál dálkového ovladače jinému ovladači, díky čemuž je vzdálenost dálkového ovladače nekonečná
- Automatická synchronizace: Stejný dynamický vzor se automaticky synchronizuje, aby byl vzor konzistentní
- Podpora nastavení režimu nerušit (paměť poslední funkce). Vhodné pro oblasti s častými výpadky proudu, aby se šetřila elektřina
- Podporuje ovládání pomocí aplikace „Tuya Smart“ (vyžaduje se 2,4 GHz brána)
- Podpora Alexa, Google Assistant, Yandex Alice (vyžaduje se 2,4 GHz brána)



Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED OVLADAČE / STMÍVAČE |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Kontrolér |
| Maximální dosah RF: | 30m |
| Použití: | Mono, DW |
| RF: | 2,4GHz |
| Vstupní napětí: | 12V - 48VDC |
| Výrobce: | MiBoxer |
| Výstupní proud Max.: | 20A |
FUT035P+
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
